Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Thuppakki izle

Thuppakki izle
PUAN : 9.2
İMDb 7.9
Altyazı
1080P

 7925İZLENME

 7FAVORİ

Orduda yüzbaşı olan "Jagdish" (Wijay) yıllık izin için evine döner. Trenden iner inmez ailesi onu kız istemeye götürür. Ama utangaç diye kızı beğenmez, ama kız öyle değildir.
Otobüste evine giderken bir hırsızlık olayı olur. Hırsız bulunur ama olayla alakası olmayan biri kaçmaya başlar. Ve Jagdish onun peşine düşer. Ve olaylar gelişir. Ama Jagdish sadece bir asker değildir.
  Orjinal Adı:

Thuppakki

Detay
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  delioglan44 30 Mayıs 2018, Çarşamba
Film Harikaydı ... daha önce Akshay Kumar’ın Holiday filmini izlemiştim Holiday filminin birebir bu filmden alıntı olduğunu gördüm...çünkü bu film 1 yıl daha önce yapılmış. Holiday Filmini izlemeyenlere tavsiye ederim izleyenlerde zaten izlemesin konu ve hikaye aynı...
Avatar
Üye
  ozlem_ist 08 Aralık 2018, Cumartesi
Vijay’in tüm filmleri gibi bu da harikaydı. Hayatın gerçekleri ve şiddet içeren sahnelerle dolu aksiyonu bol sürükleyici bir film.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  Requim 10 Şubat 2019, Pazar
Hikayesi gayet akıcı ve güzeldi..Konusu da aynı şekilde anlatımıda detay olarak romantikliğe değinmiş ama hissiyatı diğer sahnelerde daha fazla gördük,gereksiz bir kaç aksiyon sahneleri vardı yinede güzel bir şekilde devam etmişti.

Arada çalan introsu hoş lakin gelişme ve sonuç bölümün bir kısmı filmi düşürmüştü,ayrı şeklde anafikrini ortaya koyması farklı bir bakış açısı yarattı.

Vijayı biliyoruz ama karşısındaki adamın oyunculuğu gerçekten harikaydı...

Başarılı ;8.4
İMZA
Özel
  BENZER FİLMLER