Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Thackeray izle

 Editörün Önerisi
Thackeray izle
PUAN : 8.7
İMDb 5.3
Altyazı
1080P

 3697İZLENME

 1FAVORİ

Balasaheb Thackeray' in biyografisinin anlatıldığı hint filminin başrollerinde Nawazuddin Siddiqui, Amrita Rao ve Abdul Quadir Amin yer almaktadır.
Thackeray izle

  Orjinal Adı:

Thackeray

Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  ozlem_ist 28 Aralık 2018, Cuma
Siddharth Narayan bu film için twitterda bayağı eleştri yapıp tartıştı güya güney hintlileri düşük ezik gösterip müslümanları yüceltiyormuş, filmde geçen bir replik ’Uthao lungi bajao pungi’ yüzünden (güney hintli erkeklerin lungi adı verilen eteğe benzeyen bir bez parçası giymesi hakkında eleştiri) Nawazuddin böyle bir rolü nasıl oynarmışmış, sırf bu tartışmalar yüzünden filmi merakla bekliyorum.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  ozlem_ist 25 Mayıs 2019, Cumartesi
Bal Thackeray, Maharashtra eyaletinde faaliyet gösteren sağcı Marathi yanlısı ve Hindu milliyetçi partisi Shiv Sena’i kuran Hintli bir politikacıdır. Maharastra eyaletinde oranın yerlisi olan marathi kökenli insanlara iş ve yaşam imkanlarının öncelikli olarak sunulmasını isterken diğer eyaletlerden gelen insanlara karşı diktatörlük uygulamış bir politikacının otobiyografik filmiydi. Nawazuddin Sıddıque oyunculuğu her zamanki gibi mükemmeldi, film bana sürükleyici geldi keyifle izledim.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  Felizwtch 27 Mayıs 2019, Pazartesi
İnanılmaz sıkıcı bir filmdi. İlk kez bir biyografi konulu filmden bu kadar sıkıldığımı söyleyebilirim. Marathi halkının 2. sınıf insan muamelesi görmesine karşı gelen bir politikacının öyküsü anlatılıyor. Ama gariptir ki filmde Marathilerden Marathice konuşan hiç kimse yok... Ayrica yine her Hİnt filminin olmazsa olmazı ’’müslüman’’ sanılan terörist grupları da var filmde. Yine de çeviri & yayınlama için teşekkürler, izlemeyi tavsiye etmiyorum.
  BENZER FİLMLER