Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Super Deluxe izle

 Editörün Önerisi
Super Deluxe izle
PUAN : 9.3
İMDb 8.6
Altyazı
1080P

 8137İZLENME

 3FAVORİ

Çevirmenler: Nurbanu Zafer ve Murat Çınar
Instagram: bollywoodmoviestr
Film, birbirine paralel hikayesi bulunan birçok karakter etrafında dönüyor.
Sadakatsiz yeni evli bir eş, yıllar sonra evine dönen yabancı bir baba, inancını sorgulayan bir rahip ve annesinin geçmişini öğrenen öfkeli bir oğul,  kendilerini bulundukları beklenmedik çıkmazdan kurtulmaya çalışırlar.
Bu süreçte neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgular, birileri için doğru olanın başkaları için mutlaka yanlış olması gerekmediğini anlamamızı sağlar.  Aynı zamanda yaşam,cinsiyet, bilim, din, maneviyat, evlilik ve inanç üzerine farklı bir sosyal yorum içeren neo noir (kara film) filmdir.
  Orjinal Adı:

Super Deluxe

Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  Mrs-akkian 14 Temmuz 2019, Pazar
Lütfen bir an önce altyazısı gelsin. Emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyorum.
İMZA
Mrs.khiladi
Avatar
Üye
  sonyolcu 14 Temmuz 2019, Pazar
Boşa geçen 2 saat 55 dakika.İzlemeyi düşünenler boşuna zamanlarını harcamasınlar.
İMZA
İzlediğimiz filmlere yorum yapalım.
Avatar
Üye
  Mrs-akkian 14 Temmuz 2019, Pazar
’’Dünya da yaşayan milyonlarca insanın hayatları birbirleri ile çaprazlama bağlıdır . Birinin davranışı diğerine bağlıdır ama biz buna sadece tesadüf deriz’’ ’’ Herkesin doğruları kendi rahatlığına göredir ’’
{{Filmin başlarında bu ne dedim ama izlemeye devam ettim. Filmdeki olaylar birbiriyle bağlantılı şekilde . Hindistan ’ın biraz iç yüzüne de değinmiş . Filmi anlayarak izledin mi gayet iyi film bence . Hele oyunculuklara bayıldım . Vijay ve o küçük çocuk süperdi .( 2s 19 dk daki uff ) lütfen daha fazla vijay filmi çevirir misiniz? }}
İMZA
Mrs.khiladi
Avatar
Üye
  Mrs-akkian 14 Temmuz 2019, Pazar
Ve filmde baya argo kelime var . Ayrıca cinsellikte var . O yüzden ona göre izlemenizi tavsiye ederim. Film ayrı ayrı olaylarla evliliği , cinsiyeti, maneviyatı , dini , inançları kendisine göre eleştirmiş. Ve olayları birbirine bağlamış. ( 10 / 7 ) Kesinlikle sonuna kadar izleyin filmi yarıda bırakmayın.
İMZA
Mrs.khiladi
Avatar
Üye
  KillBill_Pandey 15 Temmuz 2019, Pazartesi
Abartılı dövüş sahneleri , danslar ve pembe bir romantizm yok...Trajikomik, dramatik çok güçlü bir film. Sinefiller bayılacak çünkü bu fim adının hakkını veriyor.Vijay ustalığını konuşturmuş, ufaklık dahil herkes çok iyi iş çıkarmış. çevirmen arkadaşların da emeğine sağlık.
Avatar
Üye
  ozlem_ist 15 Temmuz 2019, Pazartesi
Dram dolu, trajikomik bir filmdi, uzun zamandır beklediğim filmlerden biriydi pek çok mesaj içeriyor kesinlikle izleyin. Çeviri için teşekkürler.
İMZA
ozlem
Avatar
Ziyaretçi
funda ist 16 Temmuz 2019, Salı
netflix de iki defa açıp çevirisi yüzünden mi yoksa film yüzündenmi devam edemeden kapattığım film.pek bişey anlamadım
Avatar
Ziyaretçi
mapavrili 19 Temmuz 2019, Cuma
gerçekten çok saçma bir film boşuna vakit kaybetmeyin üsküdar sahilinde kızkulesini izleyin daha eğlenceli yada herhangi bir doğa manzarası da olur :)
Avatar
Üye
  NurullahKingg 09 Ağustos 2019, Cuma
Vijay Sethupathi bu filmle ödül aldı ????
İMZA
İG/@kingofthefilm
  BENZER FİLMLER