Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Reva izle

 Editörün Önerisi
Reva izle
PUAN : 8.7
İMDb 8.8
Altyazı
1080P

 13675İZLENME

 3FAVORİ

“Çeviri: Pardûzi Timur…
ABD'de yetişen şımarık genç bir adam, büyükbabası öldükten sonra mirastan payını alabilmek için Hindistan'ın Gujarat kentinde bulunan Narmada Nehri yakınında bir Ashram'a gitmek zorunda kalır. Mirastan payını alıp gitmek isterken, çıktığı manevi yolculukta kendini feda edebilecek bir inanç değişimi yaşar.”

 
  Orjinal Adı:

Reva

  Tür: Dram
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Hasel 22 Haziran 2019, Cumartesi
Günaydın hocam. Lütfen Action korku gizem filmleri eklermisiniz. O kadar cok filim varken nrden buluyor cevirmenci arkadaşlar bazı filimleri. Cok filimin altında yorum yok. Bizim halkımız Hintfilmi dedinmi action dans dram gizem içerikli olmalı.
Avatar
Üye
  SAMSUNLU0555 22 Haziran 2019, Cumartesi
lütfen telegu fılmlerı yukleyın admın 1 haftadır fılm seyretmiyorum hınt dünyası benım dünyam ısım o yuncuları ızlemek ıstemıyorum admın
İMZA
herkes gibi yasayan biriyim
Avatar
Üye
  ozlem_ist 22 Haziran 2019, Cumartesi
İlk defa gucarati dilinde bir hint filmi izledim ve ilk kez bir filmde hintlilerin kendilerini de eleştirebildiğini görmüş oldum. Senaryo bakımından film çok güzeldi ama oyunculuklar yapay kalmış buna rağmen keyifle izledim. Parduzi Timur’a çevirilerinden dolayı çok teşekkürler.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  Arslanray 29 Haziran 2019, Cumartesi
Hintliler kendini bir çok filmde eleştirir bildiğim kadarıyla. özellikle Akshay kumar toilet, padman, gabbar vs gibi filmerinde.. Aamir khan 3 idiotda, pkde, dangalda vs. rüşvet olayları, kanunun işlememesi, zenginlere imtiyaz gibi. akshay kumarın neredeyse tüm filmleri böyledir. siz hangi açıdan dediniz bunu?
İMZA
Gölgeler
Avatar
Üye
  ozlem_ist 05 Temmuz 2019, Cuma
O saydığınız filmler bollywood’un toplumsal sorunlara farkındalık yaratmak için yapmış oldukları senaryolardır. Ben genel anlamda hintlilerin kendilerini ’’ inanışları açısından’’ eleştirmediklerini belirtmek istedim.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  Elifbayata 23 Haziran 2019, Pazar
Güzel bir film emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler arkadaşlar...
İMZA
Elif
  BENZER FİLMLER