Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Naan Mahaan Alla izle

Naan Mahaan Alla izle
PUAN : 9.2
İMDb 7.1
Altyazı
720P

 3219İZLENME

 1FAVORİ

Konu: Jeeva, arkadaşının düğününde tanıştığı Priya'ya ilk görüşte aşık olur. İki genç evlenme hazırlığı yaparken Jeeva'nın öldürülür. Babası öldürülen Jeeva'nın artık tek bir amacı vardır, katilleri bulup babasının intikamını almak.
  Orjinal Adı:

Naan Mahaan Alla

Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  Esteban_65 10 Ağustos 2017, Perşembe
Jeeva tembel vurdum duymaz biridir 4 ark 5. Ark kız kaçırmaya yardım ederler jeevanın babası taksici bunları o götürür kız ve arkadaşı 4 ark tarafından öldürülür (ne hayırlı arkadaşlar) jeevanın babasıda öldürür jeeva bunları bulup toplu mezar. 10--5,5 izlemeniz size kalmış
İMZA
Gölkentli
Avatar
Üye
  ozlem_ist 04 Ağustos 2018, Cumartesi
Başlangıcı romantik ikinci yarısı dram aksiyon ilerleyen çok sürükleyici bir film soluksuz izledim, abisi ünlü oyuncu Surya gibi Karthi nin de filmleri muhteşem oluyor keşke diğer filmleri de alt yazı yapılsa.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  ozlem_ist 19 Aralık 2018, Çarşamba
Karthi’nin Aayirathil Oruvan,Theeran Adhigaaram Ondru, Madras, Komban,Saguni, I’m Not a Saint, Alex Pandian, Biriyani, Kadaikutty Singam, Siruthai filmlerini de alt yazı yapar mısınız.
İMZA
ozlem
  BENZER FİLMLER