Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Mere Brother Ki Dulhan izle

Mere Brother Ki Dulhan izle
PUAN : 8.7
İMDb 5.9
Altyazı
720P

 8030İZLENME

 16FAVORİ

Londra'da yaşamakla "ingiliz" olunamayacağını anlayabilmek için Pyali'yle (Tara De'Souza) kavga etmek zorunda olduğunu nereden bilebilirdi ki Luv (Ali Zafar)... Onun istediği "fastfood"ları akşam yemeği diye önüne koyan bir kız değilmiş meğer. Annesi gibi, tıpkı tüm Hint kızları gibi, oturup kocası için yemek yapan Hintli bir kız!!!
Çok değil kavganın hemen ardından kardeşini arar, Bollywood'un yükselen yönetmeni değil midir kardeşi Kush (Imran Khan) zaten, annesini-babasını alsa ve abisi için bir gelin baksa ne olur, öyle değil mi?... Ve maceramız başlar.. Hindistan kazan, onlar kepçe... En son ki gelin adayı gözlerinin içine baktığında neden elindeki kahveyi dökmüştür, günler geçtikçe daha iyi anlar. Evet, onu daha önceden tanıdığındandır baştaki şaşkınlığı.. Ama ya sonra?! Ya en son ki sarılmada...Ya nişan yüzükleri takıldığında... Ve kız (Katrina Kaif), niye hala gözlerinin içine öyle bakmakta?
  Orjinal Adı:

Mere Brother Ki Dulhan

Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  ozlem_ist 13 Şubat 2018, Salı
çok sevimli bir gençlik filmiydi kızcağız hangisini seçeceğini bilemiyor ama sonunda beklenen oluyor. izleyin keyifli film
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  Ertugrul 18 Mart 2018, Pazar
Güzel,eğlenceli,çerezlik bir film.Keyifli vakit geçirmek için film izlemek istiyorsanız kaçırmayın derim.Herkese tavsiye ediyorum.
Avatar
VİP Üye
  dilrubaece 28 Temmuz 2018, Cumartesi
Çok keyifliydi. Pamuk şeker hissi bıraktı. Kesinlikle öneririm, çok güzel moral düzeltir.
Avatar
Üye
  genccevher 31 Temmuz 2018, Salı
katrinayı ve imranı sevdiğim için izledim film eğlenceli ama kesinlikle izlenmesi gereken bir film değil. ister izleyin ister izlemeyin. ama izlemeseniz daha iyi çerezlik film vaktinizden kıymetli değil
Avatar
Ziyaretçi
Feyzanur-- 29 Aralık 2018, Cumartesi
Biraz önce 2. izleyişimi bitirdim :) iki buçuk yıl önce falan izleyip çok beğenmiştim, eğlenceli ve tatlıydı. Çünkü içinde Imran, Katrina, Ali var (kalp kalp) .. şimdi de kardeşimle izledik, aynı mutluluğu vermedi tabi biraz basit buldum bu izleyişim de.. mesela bi kitabı okursun çok beğenirsin iki yıl sonra sana daha farklı gelir onun gibi bu filmde böyle hissettim, isteyen izlesin yine, şarkılar çok vardı ve çok uzundu onları atlayarak izleyince filmin yarısı bitiyo zaten yaklaşık, böylesi daha iyi.
Avatar
Üye
  _Khader_ 07 Ocak 2019, Pazartesi
Film diye buna derim ben
İMZA
_khader
Avatar
Üye
  ahmettufan 13 Mart 2019, Çarşamba
çok tatlı bir film. Imran Khan doğallığı ile oyunculuğunu birleştirebilen ve böylelikle çok harika bir sinerji oluşturan bir oyuncu. senaryonun tatlılığı da işin içine girince keyifli dakikalar geçiriyorsunuz ekranın karşısında. müzikleri de çok lezizdi. filme düşük not vermemin sebebi katrina kaif’in acayip açık saçıklığı... bir bayanı güzel göstermek için böyle soymamalı. Bu, filmi beğendirebilmenin bir yolu gibi görülüyor, insanı rahatsız edecek şekilde kullanılıyor. yoksa Allah vergisi bir güzelliği var zaten. bayan oyuncuların fizikleriyle değil, oyunculuklarıyla ön plana çıkmaları taraftarıyım, yoksa her geçen gün edep aşındırmasına maruz bırakılacağız.
puanım 5
İMZA
ata
  BENZER FİLMLER