Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Love Sonia izle

 Editörün Önerisi
Love Sonia izle
PUAN : 9.1
İMDb 7.3
Altyazı
1080P

 6613İZLENME

 5FAVORİ

Çeviri : Özlem Erkal & Bollywood Fan Türkiye
Filmin Konusu :
Gerçek hayattaki olaylardan esinlenilen Love Sonia, genç bir kizin kiz kardeşini uluslararasi seks ticaretinin tehlikeli dünyasından kurtarmaya çalışma hikâyesidir.

Love Sonia izle
  Orjinal Adı:

Love Sonia

  Tür: Dram
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 10 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  kingofthefilm 24 Ocak 2019, Perşembe
Gercek hikaye olmasi uzucu
İMZA
Instagram:@kingofthefilm
Avatar
Üye
  Requim 24 Ocak 2019, Perşembe
Hayatımda bir çok film izledim; Drama türünden ilk 5 sayılabilecek bir yapımdır...
Böyle bir filme 2 yönlü bakmak gerek;
1.Film mantığı
2.ise Biyografi
Film mantığıyla gidersek,gayet güzeldi ağır dram yaratmışlar eksiklikleri aile kavramından çok az bahsedip olaya direk girmişler,ama olayın aile içinde başladığını var sayarsak bu şekilde ilerlemeleri filmin mantığına uymamış.Bazı sahnelerini gereksiz uzatıp daha da acıtasyon yaratma imkanı varken dram yapmamaları güzel olmuş.Ama uzayan sahneleri değerlendirmektense sıradan yaşam tarzında devam etmeleri filmin kalitesini düşürmüş.Üstünde durmaları gereken yerlerde çok az kalmalarına rağmen film gayet güzeldi.

Biyografi mantığı (bende)
daha ağır bastı eminim biyografidir,konuda görmesekte bittiğinde bunu hissettirdiler./Bunun sebebi ise PRETY gözünden bakmadık/
Olayın başında sonunu bilmenize rağmen (kızın kurtulup,film yada kitap yazması gibi)
Abartıya kaçmadan yazılmış bir senaryo ince çizgileri vardı.

Film için başarılı derim,puan verebilirim..Biyografi için vermiyorum.
BAŞARILI; 9.4
İMZA
Özel
Avatar
Üye
  Melkor51 25 Ocak 2019, Cuma
zeerooooo pls hergun sıteye giriyorum pls
Avatar
Üye
  Yagmur2727 25 Ocak 2019, Cuma
Nasil yorum yapılır ne denir bilmiyorum ’’ süper film mutlaka izleyin’’ mi, bu öyle bir şey degildi... Bu dünyaya kız olarak gelmek gerçekten çok çok zor, başka yazıcak bir şey bulamıyorumki, sadece nefret kızları bu hale getirenlere koca bir nefret. En igrencide bir babanın, kızlarını böyle bir yola sürüklemesi. Hiç bukadar öfkelenmemiş ve aglamamıştın izledigim hiç bir şeyde.
Avatar
Üye
  mannat 25 Ocak 2019, Cuma
Konusunun gerçek bir hikayeden alınmış olması insanın tüylerini diken diken ediyor. Kim bilir dünya üzerinde Sonia ile aynı kaderi paylaşan kaç kız çocuğu, kaç kadın var.. İnsanın boğazına yumruk gibi takılan ve imdb de verilen puanının çok daha fazlasını hak eden mükemmel bir film
Avatar
Üye
  ozlem_ist 27 Ocak 2019, Pazar
Sinir isteminiz hassassa bu filmi izlemeyin derim !! Dehşet verici korkunç iğrenç bir gerçek senaryo. Allah bu kötü yola düşmüş tüm kadınların yardımcısı olsun onları böyle kirli yollara sürükleyenlere de her iki alemde cehennem olsun.
İMZA
ozlem
Avatar
Ziyaretçi
Canan rencber 28 Ocak 2019, Pazartesi
Bu kızları satanda beraber olanda aynı değilmi ne fark var yazıklar olsun yazıklar olsun genel eve gden olmasa bunlar olurmu yazıklar olsun allahın laneti genel eve gden bunlara sebeb olanların üzerine olsun
Avatar
Üye
  Felizwtch 31 Ocak 2019, Perşembe
Fragmanı dahi izleyemedim. Yapılan yorumları da dikkate alınca izlemekten vazgeçtim. Gerçekliğin en mide bulandırıcı halini konu alıyor film. Emeği geçenlere yine de çok teşekkürler.
Avatar
Üye
  Requim 19 Şubat 2019, Salı
Dram konusunda sitenin en iyi filmi...
İMZA
Özel
Avatar
Ziyaretçi
ruby 01 Mart 2019, Cuma
çok fazla söylenecek şey yok.dünya kötü ötesi bir yer velhasıl.bu gerçeği gözler önüne seriyor film hikayesiyle.başroldeki oyuncu çok başarılı.umarım yolu açık olur. filmi kesinlikle izleyin.ayrıca bu film hindistan otoriteleri tarafından desteklenseydi festivallere,ödüllere giderdi.ve bu filmin ödüller alacağına da inanıyordum yapısı itibariyle.ama hindistan kendi gerçeklerine gözlerini kapayan bi ülke olduğundan kadın ticaretini tüm gerçekleriyle anlatan bi filmi festivallerde önermemiştir.ülkelerinin açlık,yoksulluk,kadın çocuk ticareti gibi gerçeklerini gözler önüne seren filmleri sevmiyorlar.mesela slumdog millionaireyi bile dışlamışlardı hindistanı kötü gösterdi diyerek.hindistan sürekli dans edilen,mutlu aşklar yaşanan,pembe bir ülke olarak bilinsin istiyorlar sanırım.not:bu şartlarda yaşamak zorunda kalan kadınları kötü kadın diye öteler ya insanlar,onları bu hallere düşüren sebepleri görmezler.dememek gerekiyor,kınamamak gerekiyor yani.kim isteyerek o yola girer ki.empati yapmak çok gerekli bişey,hem de sık sık.
  BENZER FİLMLER