Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Iyobinte Pusthakam izle

 Editörün Önerisi
Iyobinte Pusthakam izle
PUAN : 8.4
İMDb 7.7
Altyazı
1080P

 9966İZLENME

 2FAVORİ

Çeviri : Murat Çınar
Filmin Konusu : Filmin hikayesi, bağımsızlık öncesi Kerala'daki sömürge dönemi olan 1914-46 yılları arasında geçiyor.
Çay yetiştirmek için bölgeye gelen  İngiliz iş adamı Harrison, kanatları altına aldığı Iyob'u en sadık adamı yapar.Efendisine gösterdiği sadakatle, Iyob sonunda Harrison'ın ölümünden sonra Munnar'daki çay mülklerini miras alır.Ivan, Dimitri ve Aloshy adında üç oğlu olur.Şahit olduğu bir cinayet nedeniyle evinden kaçan Aloshi, yıllar sonra ailesine ve çocukluk aşkına geri döner.Fakat babalarını devirmek için acımasız bir iş adamının tarafını tutan abileri ile yüzleşmek zorundadır.
Film Munnar'daki ilk kurulan komünist partinin kıdemli liderinin gözünden anlatıldığı bir monolog olarak seyirciye sunuluyor.

Iyobinte Pusthakam izle


 
  Orjinal Adı:

Iyobinte Pusthakam

  Tür: Aksiyon, Dram, Macera
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  ozlem_ist 31 Ocak 2019, Perşembe
Güzel bir filme benziyor umarım sıkıcı değildir, merakla bekliyorummmmm : )
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  Esteban_65 01 Şubat 2019, Cuma
2014 yapımı 1946 yıllarında ing sömürgesinde olan Hindistananin ormanlık bölgesi hannarda baba 2 oğul ve 3 .kardeş arasındaki arazi güç dış etkenler birbirlerini öldürmeye çalışırlar 10-7 izlemenizi tavsiye ederim
İMZA
Gölkentli
Avatar
Ziyaretçi
Рашад 02 Şubat 2019, Cumartesi
Tsk cok guzel filmdi
Avatar
Üye
  ozlem_ist 02 Şubat 2019, Cumartesi
Bir baba ve 3 oğul arasında gelişen olaylar, Aloshy hepsinin hakkından gelir :) Fahadh Faasil’in filmlerdeki asaletine bayılıyorum, oldukça sürükleyiciydi mutlaka izleyin.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  swapnam 10 Şubat 2019, Pazar
Belirtmeden geçemeyeceğim, filmin afiş ve fotoğraflarını yapanlar, Hindistan/ Kerala eyaletinden çok yakın arkadaşlarım. Oradayken izlemiş çok da beğenmiştim. Hindistanın sömürge döneminde geçen bir aile dramı. Burda çevirisi yapıldığını görünce açıkçası heyecanlandım ve kendi dilimde alt yazı ile de izleyebildim, emeğinize sağlık.:)
Avatar
Ziyaretçi
Cann 13 Şubat 2019, Çarşamba
Doğasıyla konusuyla oyunculuklarıyla muhteşem bir filmdi.Muazzam .Fahadh varsa gerçekten filmler güzel
  BENZER FİLMLER