Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

India's Most Wanted izle

 Editörün Önerisi
India's Most Wanted izle
PUAN : 8.9
İMDb 4.1
Altyazı
1080P

 9053İZLENME

 2FAVORİ

Çeviri: Özlem Erkal
Instagram; @ozzlemerkal
Gerçek olaylara dayanan filmde bir grup istihbarat memuru, uluslararası aranan bir teröristin izini sürmek için Nepal'e gider. Ekip operasyonu gizli yürütür ve merkez üssünden destek göremez. Silahsız, desteksiz ve kimliksiz şekilde Hindistan'ın en çok aranan teröristinin peşine düşerler.
  Orjinal Adı:

India's Most Wanted

Detay
  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  NurullahKingg 30 Temmuz 2019, Salı
Biriniz çıkıp yorum yapsaydı keşke....
????????
İMZA
İG/@kingofthefilm
Avatar
Üye
  NurullahKingg 31 Temmuz 2019, Çarşamba
Güzel filmdi.. Sardı beni. Mükemmel değildi ama güzeldi. Keşke teröristi biraz daha abartsalardı. Yani daha çok ön planda olsaydı. Filmde daha çok Arjun Kapoor ön plandaydı.Çok beklentiniz olmadığı sürece İzlenebilir güzel bir film tavsiye ederim ????
İMZA
İG/@kingofthefilm
Avatar
Üye
  ozlem_ist 03 Ağustos 2019, Cumartesi
Gerçek yaşanmış olaylardan esinlenerek yapılmış terör konulu film. Arjun Kapoor’un oyunculuğunu beğenirim ama bu filmde oldukça durağan ilerliyor yine de sabırla seyrettim.
İMZA
ozlem
Avatar
Üye
  YARGIC971 04 Ağustos 2019, Pazar
hint filmlerinde aksiyona alisigiz bu film birazdaha sakin dans yok muzik yok :) ama bir sekilde sonuna kadar izlettirdi
İMZA
Hintfilm seyretmeyi Sever ;)
  BENZER FİLMLER