Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme
  Site İşleyişi
Öncelikle Tüm Kullanıcılarımıza İyi Seyirler Diliyorum. Sitemizin İşleyişi Hakkında Sizleri kısaca bilgilendirmek istiyorum.

Hint Filmlerini Keyifle İzleyebilmeniz için Sizlere Bu Siteyi Sunuyoruz. Sitemizden herkes rahatlıkla Hint filmlerini izleyebilir. Bunun için üye olunması şart değildir. Fakat Bazı Videolar için Üye olmanız gerekmekte ve hatta özellikle diziler için de Vip üyelik olması zorunldur. Vip Üyelik ücretsizdir. Tamamen referans sistemiyle çalışmaktadır. Son zamanlarda artan Telif sorunları nedeniyle ELİMİZDE OLMAYAN NEDENLERDEN dolayı Dizileri ve Filmlerin oynandığı playerlerden birini sadece Vip üyelerimize açmak zorunda kaldık. Peki Nedir Bu Vip Üyelik ? Nasıl Alabiliriz ?

VİP ÜYE Nasıl Olacağım... ?

VİP ÜYE ALIMLARI 1 NİSAN 2017 TARİHİNE KADAR DURDURULMUŞTUR.


Normal Player ve Vip Player Nasıl Kullanılır ?

Normal Kullanıcılar için kullanılabilen playerlar aşşağıda resimle gösterilmiştir.Sitemizde Vip üyelerimize özel olan playerin kullanışı aşşağıdaki resimle açıklanmıştır.

Vip Player İzleme :

Vip Player Film İndirme