Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

  Aktör John Abraham, Garam Masala Hint Filmini devamı için Akshay Kumar ile görüşüyor !..

Aktör John Abraham, Garam Masala Hint Filmini devamı için Akshay Kumar ile görüşüyor !..

  04 Mart 2018

  374 Okunma

Garam Masala 2'ye gelince, Akshay ve ben bunun hakkında konuşuyorduk, bu harika ve çok eğlenceli olur, diyor John ...

2005 yılında Akshay Kumar ve John Abraham ilk kez işbirliği yaptı ve bizlere Garam Masala'yı verdi.
Akshay komik rolünden dolayı Filmfare ödülünü kazandığında John, komedi tarzındaki ilk birkaç denemesi olduğu için övgü aldı.
Garam Masala filminden sonra, iki aktör birkaç süper hit film için daha işbirliği yaptı ancak hiçbir film kendi ilk projelerinin büyüsünü yaratamadı.
Fakat Akshay ve John hayranlarını mutlu görmek için Garam Masala'nın devam filmini yapmak istiyor ...
Evet bu doğru! Yakındaki filmi Parmanu'yu tanıtmaya başlayan John, önde gelen bir gazetede, kült komedi filmlerinin yeniden yapımı için Akshay'la devamlı görüşmeler yaptığını söyledi.
John Abraham Garam Masala'nın devam filmi hakkında şunları söyledi:
__ "Eğlenceli filmler yapmak istiyorum . Akshay'ı çok seviyorum ve onunla çalışmanın tadını çıkarıyorum.Aslında geçen gün onunla konuştum ve Akshay : __ Bir şeyler yapalım ! dedi ...
Birlikte çalışmak için yanan bir arzumuz var ... Garam Masala 2'ye gelince, Akshay ve ben bunun hakkında konuştuk ve bence bu harika ve çok eğlenceli olacak ... Hikaye 10 yıl sonra olabilir, üçten fazla hava hostesi vardır.. Eğlenceli olacak ama eğlendiğiniz insanlarla eğlenceli filmler yapmanız gerekiyor. Desi Boyz (2011) ve Dishoom (2016) gibi filmler bile büyük potansiyele sahip oldukları için filmin devamı haline getirilebilir ... "
#ZannyShah

Bollywood Fan Türkiye
 
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir