Sitemizin İşleyişi Hakkındaki Bilgilendirmeyi okumanızı önemle rica ederiz... Sıkça Sorulan Sorularınızı Burada Cevapladık. Okumanızı önemle rica ederiz. Facebook Sorunu Hakkında Bilgilendirme

Beyond the Clouds izle

 Editörün Önerisi
Beyond the Clouds izle
PUAN : 8.9
İMDb 6.8
Altyazı
1080P

 10533İZLENME

 5FAVORİ

Çeviri: Özlem Erkal
Bollywood Fan Türkiye
ig: Bollywoodfanturkiye
Filmin Konusu : Amir ailesini genç yaşta kaybetmiş hayattaki tek varlığı ablası olan fakir bir gençtir. Geçimini uyuştucu satarak sağlayan serseri bir hayata sahiptir. Ablası patronu tarafından tacize uğradığı sırada kendini savunmak için patronunu yaralamasından dolayı hapse girer. Ablasının hapisten çıkasının tek yolu adamın iyileşmesidir. Amir bunun için elinden geleni yaparken hiç beklemediği durumlarla karşılasır.
  Orjinal Adı:

Beyond the Clouds

  Tür: Aile, Dram
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  ozlem_ist 21 Temmuz 2018, Cumartesi
Oldukça hüzünlü bir dram filmiydi sonu eksik kalmış
İMZA
ozlem
Avatar
Ziyaretçi
Lutfi durmuş 24 Temmuz 2018, Salı
Guzel film yapmissiniz sonunu bi yere baglasaymissiniz cok daha guzel olacakmiş ama olsun yine iyiydi
Avatar
Üye
  anyyil 24 Temmuz 2018, Salı
film cok guzeldi fakat böyle bir son pek olmamıs. sanki devamı gelecek bir film gibi hikayeyi ortasında bitirmişler.
Avatar
Ziyaretçi
Hatice 07 Eylül 2018, Cuma
Bu tarz filmleri çok seviyorum. Hangi ülke yapsa keyifle izlerim. Hayatın içinden hikayesi karakterleri olan filmler bana daha çok hitap ediyor. Hep ’sonu yok bu filmin eksik kalmış yönetmen filmin sonunu çekmeyi unutmuş galiba’ gibi yorumlar yapılıyor o kişiler için yazıyorum bu tarz filmler sanat filmleridir ticari amaçları yoktur sonunu isteğinize göre siz tamamlarsınız. Karekterin hikayesi bitse bile hayat devam ediyor o karekter için bile o yüzden nasıl isterseniz siz tamamlarsınız. Sanat filmlerini ticari filmlerden ayıran budur belli bir sonu yoktur filmlerin lütfen bu tarz filmleri böyle düşünerek izleyin illa sonu olması gerekmiyor o filmden keyif almak için.
  BENZER FİLMLER